Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szkół średnich z Lublina - Ile punktów potrzebujesz, aby się dostać

Utworzony przez kaśka, 19 marca 2010 r. o 10:33
Przestrzegam was przed XIV LO w Lublinie. Nauczyciele nie potrafią w żaden sposób podejśc do ucznia, są wrogo nastawieni, w szkole syf, dzwonki nie działają, uczniowie bardzo słabi, no i poziom jeśli można mowić o jakimś "poziomie" w tej szkole, bo to najgorsze liceum w lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sądzicie o ZSE vetterów? jak atmosfera, nauczyciele? liceum, czy może technikum? czy ze 120 punktami dostanę się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam jakieś fajnego liceum z profilem humanistycznym albo psychologiczno-pedagogicznym. Zależy mi na języku hiszpańskim i angielskim za to nie chcę niecmieckiego. Macie coś ciekawego do polecenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o 18 lo każdy sie dostanie bez najmniejszego problemu Ogólnie odradzam pójścia do tej szkoły,o ile można nazwać to szkołą chyba że ktoś nie zamierza zdawać matury..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się dostałem bez problemu do tej szkoły, do której zawsze chciałem się dostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam biskupiaka. Jeśli jesteś ogarniętym człowiekiem i nie jest dla Ciebie najważniejszy lans, będziesz zadowolony. To nie jest zwykła szkoła, tam jest charakter, klimat, trzeba tam wejść żeby to poczuć. Oczywiście nie mam niczego strasznego na myśli. Szkoła nie różni się od innych, ale tutaj poprostu nie ma 'dresów' najbardziej polecam dowiedzieć się w jakiej klasie będzie uczył dr Godula. Prawdopodobnie najlepszy matematyk w lublinie. Dowodem na to są chyba wyniki z matur, gdzie na podstawowej każdy osiągnął prawie 100%. I nie bójcie się że to jakaś religijna szkoła. Rekolekcje są w szkole przez 2 dni po 3 godz, wigilia klasowa, i inne. A zwłaszcza to, że jak jest święto kościelne to nie idziesz do szkoły tak jak w innych szkołach pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam jeszcze że szkoła właśnie skończyła remont. Nowe boisko, nowa hala, biblioteka, nowe 5 piętro nowe wyposażenie. No i jest stołówka. O tym że ludzie są zadowoleni ze szkoły świadczy to że zostają tam po gimnazjum! I to nie kilka osób, połowa mojej klasy została po gimnazjum, czyli chcą dalej się tu uczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej jak tak czytam i czytam to już sama nie wiem co wybrać. Zatanawiam się nad unią konkretnie biol-chem ale po przeczytaniu tych opinii chyba zmienię 'mój I wybór na biskupiak'. Macie racje z tym zamoyem itd. sama chodzę do gim gdzie też wszyscy wymagają a nie uczą i niby mamy 1 miejsce w ogólnym rankingu. Jestem solidna i uczę się niezle ale mimo to boję się że się do bikupiaka na biol-chem nie dostane . Poradzić raczej sobie poradzę byle by mi nikt nie mówił że jestem 'idiota' oraz nie uczył i wymagał. Pomocy! Co mam zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak jest w XXVII LO w Lublinie czy nauczyciele są bardzo wymagający i na jakim poziomie jest matma i angielski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć.! Może się wypowiedzieć na temat 23 i 5 LO w Lublinie? Jakie progi były w tamtym roku czy trudno się dostać ? Jaka panuje atmosfera ? Coś na temat nauczycieli szczególnie jeśli chodzi o biol-chemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć, co sądzicie o XV lo ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do XV chodzą moi znajomi, mówią że jest całkiem w porządku taki normalny poziom, spoko atmosfera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 27 LO wysokiego poziomu nie ma. Teraz jest jedna klasa pierwsza, więc każdy tam się dostanie. Zależy na jakiego nauczyciela się trafi, bo są wymagający ale są też wcale niewymagający. Szkoła mała wszyscy się znają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sądzicie o LO im. Zofii Nałkowskiej, czy na prawdę tak trudno się dostać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy wybrać biskupiak czy kopernika. obliczyłem że będę miał ok144 ptk.zależy mi na bio chemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam takie pytanie, jak jest z liceum nr IX? jaki poziom, uczniowie, naczucyciele? Czy z okkoło 130 pkt dostane sie na biol-chem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj, na pewno nie 23 i nie 6!!! w 23 pchają ile sie da, w klasie jest 35 osób!! ;-( nauczyciele wgl nie przykładają sie do nauczania. Jedyne co przyciąga to wygląd budynku ale nie dajcie sie nabrać. Dobra nie jest a trudno sie dostać bo to nowa szkoła i dużo chce tam iść. Niestety teraz sie ocenia ''po okładce''. Jeśli ktoś chce te 23 to jak już to humana ... nic innego. Osobiście polecam V ;-) dobry jest tez Zamoy, szkoda że duzo osób zniechęca się zabójstwem które do waszej nauki nie ma żadnego znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
Nie wiem czy wybrać biskupiak czy kopernika. obliczyłem że będę miał ok144 ptk.zależy mi na bio chemie
Kopernika polecam nie ma sie co zastanawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sądzicie o XVI i XX LO ? Warto tam iść i jak z atmosferą ? Jaki jest poziom w XV ? Trudno się dostać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. W tym roku stoję przed wyborem liceum. Uczę się dobrze, liczę na jakieś 150pkt. Jestem pewna profilu mat geo. Na początku zastanawiałam się nad IX, V i VIII, teraz jeszcze wszedł do gry Biskupiak.(to katolicka szkoła, jak to się objawia w praktyce?) Zastanawiam się jeszcze nad XV. Co myślicie? Które wybrać? Jaki jest poziom nauczania matematyki? Z góry mówię, że będę raczej na dniach otwartych tych szkół, ale zależy mi również na innych opiniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...